Всі новиниГромада на Рівненщині долучається до всеукраїнської акції «Сади Перемоги»

Громада на Рівненщині долучається до всеукраїнської акції «Сади Перемоги»

Дубенська громада долучається до всеукраїнської ініціативи «Сади Перемоги». Нагадаємо, вона спрямована на те, щоб ефективно використовувати кожен клаптик землі для вирощування зернових, овочів та інших культур.

Про це інформує Рівненська ОВА.

Тим часом дубенським аграріям, які займатимуться «Садами перемоги», із насінням допоможуть польські партнери. Із таким проханням до них запропонував звернутися член Наглядової ради БО Фонд громади міста Дубна «Добробут» Сергій Гаврилюк.

В результаті представники польської організації з Fundacja im. Braci Sołuńskich – Cyryla i Metodego започаткували акцію підтримки для українців. На сьогодні насіння сільськогосподарських культур уже зібране та готове для доставки в Україну.
Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc