Всі новиниУ Рівному викрили нарколабораторію (ФОТО)

У Рівному викрили нарколабораторію (ФОТО)

240 таблеток з прекурсором, метамфетамін, соляна кислота та лабораторне обладнання вилучили поліцейські у двох рівнян, відносно яких у суді розглядаються кримінальні провадження щодо вчинення аналогічних злочинів. 

Про це інформує Поліція Рівненської області.

Так, вчора, 21 квітня, в ході реалізації оперативної інформації працівники управління боротьби із наркозлочинністю на вулиці Соборній в обласному центрі поблизу відділення пошти затримали жителів Рівного: 39-ти та 43-х років.

Під час поверхневого огляду у молодшого поліцейські виявили 20 упаковок прекурсорів з вмістом псевдоефедрину «Акатар».

Крім того, під час невідкладного обшуку за місцем проживання обох чоловіків слідчі Рівненського районного управління виявили та вилучили поліетиленовий пакетик із «метамфетаміном», 100 грамів соляної кислоти та лабораторне обладнання для виготовлення психотропної речовини «метамфетамін».

За всіма фактами розпочаті досудові розслідування. Усе вилучене відправлено на експертизу, за результатами якої вирішуватиметься питання про повідомлення зловмисникам про підозру.

 

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc