Всі новиниНа дороги Рівненщини повертається "Укртрансбезпека"

На дороги Рівненщини повертається “Укртрансбезпека”

На дорогах Рівненщини знову з’явилися перенавантажені автомобілі. Окремі власники видобувного бізнесу «під шумок» вантажать автомобілі так, що асфальт тріщить.

Про це повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль.

– Я попереджаю один раз: упіймаємо хоч одну вантажівку з «перегрузом», залучимо на потреби ЗСУ. Будуть возити не камінь з кар’єрів, а те що потрібно нашим військовим, – розповів Віталій Коваль. 

Також очільник області анонсував повернення на дороги Рівненщини “Укртрансбезпеки”. Вони перевірятимуть вантажівки та прийматимуть відповідні рішення після виявлених порушень.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc