Сьогодні у Дубні на залізничному вокзалі бійці ДСНС Рівненської області допомогли медикам та соціальним працівникам зустріти потяг із більше півтори сотні пацієнтів психоневрологічного інтернату з Донецької області.
Про це інформує ГУ ДСНС у Рівненській області.



Рятувальники допомогли людям зійти з потяга та перенести речі. Усіх хто не міг самостійно пересуватися бійці ДСНС на ношах переносили до карет швидкої медичної допомоги.



Усіх пацієнтів буде розприділено у закладах відповідного типу Рівненщини.
