Всі новини"Відмили" понад 400 тис грн на ремонті доріг: у Рівному судитимуть двох...

“Відмили” понад 400 тис грн на ремонті доріг: у Рівному судитимуть двох братів

За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно двох братів, яким інкримінують службове підроблення офіційних документів, їх використання, а також привласнення майна, вчинене у великих розмірах та за попередньою змовою групою осіб, з його подальшою легалізацією (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366, ч. 4 ст. 358, ч. 3, 4 ст. 191, ч. 2 ст. 209 КК України).

Про це інформує Рівненська обласна прокуратура.

Слідством встановлено, що двоє чоловіків, один з яких обіймав посаду  директора будівельного товариства, а інший був його учасником,  вступили у злочинну змову і у 2018-2019 роках вчинили службове підроблення документів.

Зокрема, вони використали завідомо підроблені акти виконаних будівельних робіт та довідки про вартість цих робіт, при виконанні ремонту шляхопроводів автомобільної дороги Городище-Рівне-Старокостянтинів. Таким чином брати заволоділи майном Служби автомобільних доріг у Рівненській області на понад 400 тис. грн, а пізніше легалізували цей незаконний прибуток.

Обвинувальний акт скеровано до Рівненського міського суду.

Досудове розслідування проводили слідчі СУ ГУНП в Рівненській області за оперативного супроводу УСР в Рівненській області ДСР НП України.

Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc