Всі новиниЗагинули внаслідок мінометного обстрілу: у Дубні попрощалися з Героями (ФОТО)

Загинули внаслідок мінометного обстрілу: у Дубні попрощалися з Героями (ФОТО)

Сьогодні у Дубні попрощалися з двома Героями Віталієм Прокопчуком та Олегом Савіцьким, які загинули внаслідок мінометного обстрілу на Луганщині. Полягли Герої, захищаючи нашу Батьківщину від російської орди.

Про це повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль.

“В останню путь проводжають Героїв. Військовослужбовців Віталія Прокопчука та Олега Савіцького. Вони загинули на Луганщині, захищаючи Україну і майбутнє наших дітей”, – йдеться в дописі.

Нагадаємо, що 11-12 квітня у Дубні оголошені Днями жалоби. Редакція “Рівне онлайн” висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблих Героїв.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc