Всі новиниНа Рівненщині незаконні рекламні борди встановлені на узбіччях доріг передадуть військовим

На Рівненщині незаконні рекламні борди встановлені на узбіччях доріг передадуть військовим

Незаконні рекламні конструкції встановлені на узбіччах доріг служитимуть для оборони держави. З понеділка, 4 квітня розпочнеться демонтаж рекламоносіїв встановлених без відповідних дозволів.

Про це інформує Служба автомобільних доріг у Рівненській області.

Наразі вже узгоджений орієнтовний перелік таких конструкцій. Після демонтажу матеріали будуть передані військовим для виконання завдань зі зміцнення обороноздатності країни. Першими демонструватимуться конструкції встановлені за межами населених пунктів які не містять матеріалів щодо підтримки ЗСУ чи матеріалів, котрі засуджують збройну агресію росії.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc