Всі новиниУ Рівному діагностичний центр змінив графік роботи

У Рівному діагностичний центр змінив графік роботи

Комунальне підприємство «Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр ім. Віктора Поліщука» працює в штатному режимі.

Про це інформує Рівненська обласна рада.

Більше того, вони змінили умови приймання пацієнтів. Як розповів директор підприємства Роман Шустик, в незалежності від того чи є направлення від сімейного лікаря чи немає приймають всіх.

Роман Шустик

 Графік роботи наш з 8 до 16 год, але ми працюємо до останнього пацієнта. Дуже важливо в цей час максимально надавати допомогу тим, хто цього потребує. Так, ми прийняли рішення працювати також в суботу і неділю. Всі фахівці працюють, – додав Роман Шустик.

Окрім того, Роман Шустик повідомив, що у лікарні мають можливість переночувати, прийняти душ та поїсти люди, які вимушено залишили свої домівки під час війни.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc