Регіон РівнеНа Рівненщині ще шестеро людей померли від коронавірусу

На Рівненщині ще шестеро людей померли від коронавірусу

За минулу добу на Рівненщині внаслідок ускладнень від коронавірусної хвороби померли шестеро людей.

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

На жаль, померли 63-річна дубенчанка, 90-річна жителька с.Нобель Вараського району, 82-річна жителька смт Клесів Сарненського району, 97-річний житель м. Острог, 75-річний житель с. Садки та 79-річний житель с. Антопіль Рівненського району.

Загальна кількість летальних випадків в області від коронавірусу з початку пандемії становить 2488.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc