Всі новиниНа Рівненщині COVID-19 забрав життя 14 людей

На Рівненщині COVID-19 забрав життя 14 людей

За минулу добу від ускладнень спричинених коронавірусною хворобою померли 14 людей. 

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

На жаль, померли 72-річна жителька м. Вараш, 60-річний житель с. Мале Вербче, 28-річна жителька с. Чудель Сарненського району, 66-річна жителька с. Вовковиї, 83-річний житель смт Смига Дубенського району, 63-річний житель с. Межиричі, 79-річний житель с. Могиляни, 77-річний житель с. Малий Олексин, 76-річний житель с. Тучин Рівненського району, 57, 63, 64, 74 та 85-річні рівняни.

Загальна кількість летальних випадків у Рівненській області від початку пандемії становить 2167.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc