Всі новиниНа Рівненщині COVID-19 забрав життя 16 людей

На Рівненщині COVID-19 забрав життя 16 людей

За минулу добу на Рівненщині внаслідок ускладнень від коронавірусної хвороби померли 16 людей.

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

На жаль, померли 53-річна жителька с. Сопачів, 67-річний житель с. Собіщиці Вараського району, 65-річна жителька м. Сарни, 74-річний житель м. Сарни, 62-річна жителька м. Дубровиця, 74-річна жителька смт Рокитне, 39-річний житель с. Теслугів Дубенського району, 41-річний житель с. Старий Корець, 74-річна жителька с. Грозів, 76-річна жителька с. Поляни, 84-річний житель с. Князівка, 83-річний житель с. Тростянець 83-річна жителька смт Гоща Рівненського району, 77, 81, 87-річні жителі м. Рівне.

Загальна кількість летальних випадків в області від коронавірусу з початку пандемії становить 2054.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc