Всі новиниНа Рівненщині COVID-19 забрав життя 13 людей

На Рівненщині COVID-19 забрав життя 13 людей

За минулу добу на Рівненщині внаслідок ускладнень від коронавірусної хвороби померли 13 людей.

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

На жаль, померли 42-, 79- та 82-річні жителі м. Рівне, 48- та 63-річні жителі м. Вараш, 73-річний житель м. Березне, 80-річний житель с. Поляни, 74-річна мешканка с. Бриків Рівненського району, 81-річний житель м. Дубно, 64-річний житель с. Студянка Дубенського району, 62-річний мешканець с. Осова Сарненського району, 56-річна жителька м. Сарни, 83-річний житель с. Дубівка Вараського району.

Загальна кількість летальних випадків в області від коронавірусу з початку пандемії становить 2012.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc