Всі новиниНа Рівненщині COVID-19 забрав життя 13 людей

На Рівненщині COVID-19 забрав життя 13 людей

За минулу добу на Рівненщині внаслідок ускладнень від коронавірусної хвороби померли 13 людей.

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

На жаль померли, 69-річний житель смт Володимирець, 64-річний житель с. Полиці Вараського району, 76-річний житель с. Городець Сарненського району, 62-річний житель м. Костопіль, 67-річний житель с. Лісопіль, 83-річна жителька смт Оржів, 70-річний житель с. Грабів, 20-річна жителька с. В. Межиричі Рівненського району, 53-річна жителька м. Радивилова, 58, 64, 71, 86-річні жителі м. Рівне.

Загальна кількість летальних випадків в області від коронавірусу з початку пандемії становить 1922

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc