Регіон РівнеНа Рівненщині в центрі міста висадили тропічні рослини

На Рівненщині в центрі міста висадили тропічні рослини

В центрі Радивилова висадили 50 кущів екзотичної юки, яку ще називають «деревом щастя».

Про це інформує Радивилівська громада на сторінці у Фейсбук.

Дерева будуть цвісти на бульварі Черняка. Юка хоч і теплолюбива, проте досить міцна й витривала, щоб перенести українську зиму. Стійко витримує зниження температури навіть до -20°С. Тож є впевненість, що ця тропічна рослина досить швидко адаптується і в сезон цвітіння стане справжньою окрасою міста.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc