Всі новиниНа Рівненщині викрили порушника на «облаштуванні» несанкціонованого сміттєзвалища

На Рівненщині викрили порушника на «облаштуванні» несанкціонованого сміттєзвалища

2 листопада із заявою до поліцейського офіцера звернувся голова Тараканівської територіальної громади. З’ясувалося, що неподалік житлових будинків у мікрорайоні «Райлікарня» вантажівки вивозять непотріб, в результаті чого утворилося несанкціоноване сміттєзвалище.

Про це інформує Головне управління ДСНС у Рівненській області. 

Першопочаткове спілкування із мешканцями околиці не дало результатів — ніхто і нікого не бачив. Тож поліцейський офіцер громади продовжив пошуки. Переглянувши відео із камер спостереження, встановив транспортний засіб, а заразом — і порушника. Ним виявився 51-річний дубенчанин. Чоловік пояснив, що виконував роботи на замовлення і саме замовник йому вказав місце, куди можна вивантажити будівельні відходи.

За порушення правил благоустрою на нього склали адміністративний протокол за статтею 152 КУпАП, який скеровано на розгляд до Дубенської міської ради. Санкція статті передбачає накладення штрафу у розмірі від 340 до 1360 грн

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc