Регіон РівнеОчільник поліції області та представники від Рівненщини взяли участь у форумі «Безпечна...

Очільник поліції області та представники від Рівненщини взяли участь у форумі «Безпечна громада»

Сьогодні керівництво ГУНП, ДСНС в Рівненській області та органів місцевого самоврядування долучилися до обговорення питання створення безпекового середовища, співпраці органів влади із територіальними громадами, реалізації спільних інфраструктурних проєктів та розвитку цифрових сервісів для громадян.

Всеукраїнський форум «Безпечна громада» зініційований Міністерством внутрішніх справ України у партнерстві з Конгресом місцевих і регіональних влад, всеукраїнськими асоціаціями представницьких органів місцевої влади під патронатом Президента України.

Присутні обговорили реалізацію проєкту Національної поліції України «Поліцейський офіцер громади», посилення безпеки освітнього та життєвого середовища дітей, розбудову відповідних проєктів на рівні територіальних громад, питання протидії насильству в сім’ї, розвитку центрів безпеки, законодавчі проблеми у посиленні громадського контролю за порушеннями ПДР, розвиток цифрових сервісів для громадян тощо, а також взаємодію Міністерства внутрішніх справ України та об’єднаних територіальних громад під час пандемії та вжиття протиепідемічних заходів.

Нагадаємо, на Рівненщині центри безпеки вже діють на території Білокриницької та Миляцької територіальної громади(с. Жадень), а наступного року планується їх відкриття у ще кількох територіальних громадах.

А у рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» в області вже працює 34 поліцейських станції у 32 територіальних громадах, де несуть службу 51 поліцейський офіцер громади.

Представники від Рівненщини як і решта учасників Форуму мали нагоду не тільки обмінятися досвідом, а й ознайомитися із виставкою локацій МВС та центрів органів виконавчої влади.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc