Всі новиниНа Рівненщині COVID-19 забрав життя 19 людей

На Рівненщині COVID-19 забрав життя 19 людей

За минулу добу від ускладнень спричинених коронавірусною хворобою померли 19 людей. 

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

На жаль, померли 68-річна жителька м. Корець, 76-річна мешканка м. Острог, 79-річний житель м.Костопіль, 52-річна жителька с. Зоря, 61-річна мешканка с. Ступно, 79-річна жителька с. Новожуків Рівненського району, 55-, 62-, 77-, 83-річні жителі м. Сарни, 64-річна мешканка с.Сновидовичі та 67-річний житель с. Костянтинівка Сарненського району, 73-річний житель м. Дубно, 67-річний мешканець с Клинці Дубенського району, 66-, 72-, 74-, та двоє 76-річних жителів м. Рівного.

Загальна кількість летальних випадків у Рівненській області від початку пандемії становить 1550.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc