Всі новиниНа Рівненщині в автотрощі постраждало п'ятеро людей (ФОТО)

На Рівненщині в автотрощі постраждало п’ятеро людей (ФОТО)

Сьогодні зранку на автодорозі «Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів-Софіївка» неподалік села Підзамче сталася дорожньо-транспортна пригода. 

Про це інформує Поліція Рівненської області.

Попередньо відомо, що 38-річний кермувальник легковика «Opel Astra», не вибрав безпечної швидкості руху, не врахував дорожню обстановку, виїхав на смугу зустрічного руху, де допустив зіткнення із бусом «Ford Transit» під керуванням 39-річного водія.

Усіх, хто був у транспортних засобах, а це п’ятеро осіб, доставили до лікарні.

Слідчі відділення поліції №2 (м. Радивилів) Дубенського районного відділу поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України.

У обох кермувальників у рамках кримінального провадження відібрані біологічні зразки крові для визначення стану сп’яніння.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc