Всі новиниНа Рівненщині COVID-19 забрав життя 18 людей

На Рівненщині COVID-19 забрав життя 18 людей

За минулу добу від ускладнень спричинених коронавірусною хворобою померли 18 людей. 

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

На жаль, померли 80-річний житель с. Рокитне, 63-річна мешканка с. Рудня-Карпилівка, 76-річна жителька с. Немовичі Сарненського району, 53-річна жителька с. Балаховичі і 85-річний мешканець с. Більська Воля Вараського району, 79-річний житель с. Кам’янка, 45-річний мешканець с. Богдашів, 62-річний житель с. Олександрія, 83-річний житель с. Новожуків, 54-річна мешканка с. Вересневе Рівненського району, 81-річна жителька с. Плоска Дубенського району, 63-річний житель м. Здолбунів, 61-річна мешканка м. Костопіль, 56-, 58-, 64-, 81- та 82-річні жителі м. Рівне.

Загальна кількість летальних випадків у Рівненській області від початку пандемії становить 1453.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc