Всі новиниРівненщина залишається у "жовтій" зоні карантину

Рівненщина залишається у “жовтій” зоні карантину

Станом на ранок 11 жовтня Рівненщина перебуває у “жовтій” карантинній зоні. Показник рівня госпіталізації в області тримається у межах норми. 

Про це під час онлайн-брифінгу заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

– Поки що ми не перевищуємо, станом на сьогодні, показник рівня госпіталізації. Він має бути 50, ми маємо 39. Розуміємо, що будь-які показники мають короткотривалий характер і можуть змінитись у будь-які моменти.

Нагадаємо, що минулого тижня Рівненщина перебувала за крок від “помаранчевої” зоні карантину. Також посадовець наголосив, що обласна комісія ТЕБ і НС готова вчасно відреагувати на погіршення епідситуації та провести засідання прийняти відповідне рішення про перехід.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc