Всі новиниШість рівненських сімей змагалися у міській спортивній грі

Шість рівненських сімей змагалися у міській спортивній грі

3 жовтня 2021 року на спортивному майданчику ЗОШ № 13 відбувся І-й тур 12 сезону міської спортивної гри «Сімейні перегони. Здорова Україна» 2021-2022.

Про це інформує Рівненська міська рада.

У грі взяли участь 6 спортивних, згуртованих сімей. Захід розпочався з веселої руханки, яку провела вчитель фізкультури ЗОШ № 13 Тетяна Присяжнюк. Далі команди прийняли участь в інтелектуальному завданні, після чого учасники змагалися у різноманітних спортивних естафетах та конкурсах.

У наполегливій боротьбі третє місце та бронзові нагороди дісталися команді «220 V», срібними призерами фестивалю стала команда ««Халахуп», перше місце та золоті медалі виборола команда «Ферарі».

Переможці та призери І-го туру 12 сезону міської спортивної гри «Сімейні перегони. Здорова Україна» 2021-2022 р.р. були нагороджені дипломами, медалями, кубками та призами КЗ «РМЦФЗН «Спорт для всіх».

Міська спортивна гра «Сімейні перегони» проходила за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Рівненської міської ради, управління освіти Рівненської міської ради та комунального закладу «Рівненський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської міської ради.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc