Всі новиниCOVID-19 забрав життя 16 людей на Рівненщині

COVID-19 забрав життя 16 людей на Рівненщині

За минулу добу від ускладнень спричинених коронавірусною хворобою померли 16 людей. 

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

На жаль, померли 29-річний житель с. Зоря, 72-річна мешканка с. Шпанів, 82-річна жителька с. Хотин, 45-річна жителька с. Іллін Рівненського району, 63-річний житель м. Костопіль, 72-річна мешканка м. Березне, 84-річна жителька м. Здолбунів, 69-річний житель м. Вараш, 59-річний мешканець с. Березово, 73-річна жителька с. Остки та 87-річна жителька с. Яринівка Сарненського району, 68-річний житель м. Радивилів, 76-річний мешканець с. Мокре Дубенського району, 56-, 59-, 71-річні жителі м. Рівне.

Загальна кількість летальних випадків у Рівненській області від початку пандемії становить 1302.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc