Всі новиниШість борчинь Рівненщини здобули медалі на Чемпіонаті України

Шість борчинь Рівненщини здобули медалі на Чемпіонаті України

Одну золоту та п’ять бронзових медалей вибороли спортсмени Рівненщини на Чемпіонаті України з вільної боротьби серед жінок до 23 років.

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація. 

Варто зазначити, що ці змагання є відбірковим етапом до Чемпіонату світу, який невдовзі розпочнеться у місті Белград (Сербія).

Так, золоту нагороду у ваговій категорії до 62 кг виборола Юлія Лесковець. Її тренер – Володимир Васильчук.

Ще п’ять бронзових медалей вибороли:

– Софія Кушнір м. Сарни (тренер Наталія Белаш);

– Катерина Палій, м. Сарни (тренер Наталія Белаш);

– Яна Тернюк, м. Дубно (тренери Денис Кайда, Іван Ілюсь);

– Анна Поштар, смт Рокитне (тренер Володимир Васильчук);

– Інна Бугай, смт Клесів (тренер Сергій Скумін).

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc