Всі новиниУ Рівному рятувальники дістали з каналізаційного колодязя собаку (ФОТО)

У Рівному рятувальники дістали з каналізаційного колодязя собаку (ФОТО)

19 вересня о 08:05 на спецлінію “101” від небайдужих громадян надійшло повідомлення, що в Рівному по вулиці Млинівська поблизу автозаправки «ОЛАС» в каналізаційний колодязь впала собака.

Про це інформує ГУ ДСНС у Рівненській області. 

На місце виклику було направлено чергове відділення бійців 2-ї державної пожежно-рятувальної частини міста.

Один із рятувальників спустився у двометровий колодязь взяв песика та передав іншому рятувальнику на гору чотирилапого. На щастя з твариною все було гаразд, травм не отримала.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc