15 вересня о 20:05 на спецлінію “101” надійшло повідомлення, що поблизу м. Дубно на автодорозі Київ-Чоп трапилося ДТП за участю двох бензовозів.
Про це інформує ГУ ДСНС у Рівненській області.


На місці події рятувальниками було проведено відключення клем акамуляторних батарей транспортних засобів та проливка водою паливно-мастильних матеріалів, розчищення проїзної частини дороги від уламків.


Розгерметизації обох цистерн з дизпаливом не було. Водії транспортних засобів не постраждали.


Наразі усі обставини автопригоди встановлюються.
