Всі новиниНа Рівненщині сталася ДТП за участю двох бензовозів (ФОТО)

На Рівненщині сталася ДТП за участю двох бензовозів (ФОТО)

15 вересня о 20:05 на спецлінію “101” надійшло повідомлення, що поблизу м. Дубно на автодорозі Київ-Чоп трапилося ДТП за участю двох бензовозів.

Про це інформує ГУ ДСНС у Рівненській області.

На місці події рятувальниками було проведено відключення клем акамуляторних батарей транспортних засобів та проливка водою паливно-мастильних матеріалів, розчищення проїзної частини дороги від уламків.

Розгерметизації обох цистерн з дизпаливом не було. Водії транспортних засобів не постраждали.

Наразі усі обставини автопригоди встановлюються.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc