Всі новиниГоловного лікаря Рівненського діагностичного центру звільнили з посади

Головного лікаря Рівненського діагностичного центру звільнили з посади

Сьогодні перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк відповідним розпорядженням затвердив Акт службового розслідування стосовно головного лікаря  комунального підприємства «Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр імені Віктора Поліщука» Рівненської обласної ради Романа Шустика від 26 серпня 2021 року.

Відповідно до наступного розпорядження, контракт з головним лікарем комунального підприємства «Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр імені Віктора Поліщука» Романом Шустиком достроково розірвано з 3 вересня 2021 року.

Як зазначено у згаданому розпорядженні, Романа Шустика звільнено за порушення вимог законодавства, неналежне виконання посадових обов’язків та умов контракту.

Виконання обов’язків головного лікаря комунального підприємства «Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр імені Віктора Поліщука» Рівненської обласної ради покладено на заступника головного лікаря з економічних питань комунального підприємства «Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр імені Віктора Поліщука» Мирослава Решоту.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc