Всі новиниРятувальники Рівненщини виїхали у прифронтову зону (ФОТО)

Рятувальники Рівненщини виїхали у прифронтову зону (ФОТО)

Сьогодні зранку зведений загін з 20-ти рятувальників Рівненського гарнізону ДСНС на двох одиницях спецтехніки виїхали на схід України.

Про це інформує ГУ ДСНС у Рівненській області.

Бійці ДСНС із Рівненщини виконуватимуть поставлені завдання з відновлення пошкоджених від артилерійських обстрілів житлових будинків в районі проведення Операції об’єднаних сил у Донецькій області, а також здійснюватимуть відновлення систем життєзабезпечення на звільнених територіях.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc