Всі новиниЩе одна рівненська дзюдоїстка виборола медаль на Паралімпіаді в Токіо

Ще одна рівненська дзюдоїстка виборола медаль на Паралімпіаді в Токіо

Спортсменка Наталія Ніколайчик виборола бронзову медаль на Паралімпійських іграх у Токіо 2020. Це вже друга нагорода від спортсменів області.

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

Наталія Ніколайчик – заслужений майстер спорту України з дзюдо серед спортсменів з порушенням зору. Вона виборола бронзову нагороду у ваговій категорії до 52 кг, здолавши німкеню. Її тренер – Михайло Романкевич.

Варто зазначити, що першу «бронзу» сьогодні вже виборола рівнянка Юлія Іваницька.

Окрім того, рівненський спортсмен Давид Хорава посів п’яте місце у змаганнях з дзюдо.

Нагадаємо, відсьогодні стартували перші змагання для спортсменів Рівненщини. Шість дзюдоїстів, два параканоїсти та один легкоатлет боротимуться за медалі до 4 вересня.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc