Всі новиниCOVID-19 на Рівненщині: 16 нових випадків

COVID-19 на Рівненщині: 16 нових випадків

Станом на ранок 22 серпня на Рівненщині зареєстровано 16 хворих з COVID-19.

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація. 

З них у:

  • Рівненському районі – 5 (м. Рівне);
  • Сарненському районі – 11 (м. Сарни – 4, с. Люхча – 4, с. Велике Вербче, с. Яринівка, с. Глинне).

Вік хворих – від 22 до 80 років.

Хворі з COVID-19 отримують медичну допомогу у 9-ти лікарнях «першої хвилі» Рівненщини, де підготовлено 1257 ліжок. На сьогодні завантаженість «ковідних» закладів становить 5,09%.

Таким чином в Рівненській області наразі маємо 80085 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області зареєстровано 1211 летальних випадків спричинені COVID-19.

Одужали 78562 особи. Подолали хворобу 8 жителів області.

Протягом доби проведено 730 ПЛР і 8 ІФА-досліджень та 140 досліджень швидкими тестами.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc