Всі новиниФутбольні команди Рівненщини змагаються за «Кубок Незалежності України»

Футбольні команди Рівненщини змагаються за «Кубок Незалежності України»

До 30-річчя Незалежності України на Рівненщині розпочалась серія змагань із футзалу між командами області.

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

Так, днями за «Кубок Незалежності України» боролися аматорські команди – «YUTERM», «Agro-West Group», «Вікінг-Реал», «Інваспорт».

А вже 21 серпня, у суботу, гратимуть – «Вікінг-Реал», «Хімік», «АВ метал груп», «Інваспорт».

Як розповідають в департаменті розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту ОДА, змагання відбудуться на відкритих майданчиках ДЮСШ «Верес», вул. Набережна, 9. А вже у неділю, 22 серпня визначатимуть переможця «Кубку Незалежності України».

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc