Всі новиниНа Рівненщині під час вшанування пам'яті козаків чоловіку стало зле

На Рівненщині під час вшанування пам’яті козаків чоловіку стало зле

Сьогодні о 9:13 під час вшанування пам’яті козаків на території Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви», що в селі Пляшева стало зле чоловіку. 

Про це інформує Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги. 

Бригада Млинівської підстанції швидкої, яка чергувала на місці проведення урочистих заходів, оглянула пацієнта.

Відомо, що чоловік (орієнтовно 60 років) родом з Хмельницької області. Приїхав на заходи присвячені вшануванню пам’яті козакам на «Поле Берестецької битви».

Пацієнт скаржився на різку слабкість, болі за грудною кліткою. Артеріальний тиск понижений, бліде обличчя.

Попередній діагноз: гострий інфаркт міокарда.

Бригада «швидкої» надала необхідну медичну допомогу відповідно до протоколу.

Пацієнта госпіталізовано до Рівненської центральної міської лікарні.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc