Регіон РівнеРівне продовжує налагоджувати співпрацю з Любліном

Рівне продовжує налагоджувати співпрацю з Любліном

Рівне та Люблін підписали Угоду про співпрацю у сфері гастрономічного туризму.

Про це повідомив Олександр Третяк у Фейсбуці.

Угода передбачає співпрацю у сфері туризму як фактора збереження та поглиблення дружніх відносин. Відповідно до Угоди сторони-підписанти всебічно сприятимуть розвиткові пріоритетних напрямків туризму спільних для міст, розроблятимуть та реалізовуватимуть спільні проєкти, а також сприятимуть обміні досвідом в сфері туризму та проведенні спільних семінарів, конференцій на туристичну тематику.

Підписання угоди відбулось на міжнародній гастрономічній конференції в Любліні, заступником міського голови Ігорем Кречкевичем.

Передумовою підписання Угоди стало укладення Угоди про партнерську співпрацю між містами Рівне та Люблін, яку було підписано 1 жовтня 2013 року та спільна реалізація транскордонного проекту «Культурна спадщина кухні – просування кулінарних традицій через професіоналізацію гастрономічної пропозиції Любліна та Рівного».

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc