Регіон РівнеУ Рівному продовжили карантин (ПЕРЕЛІК ОБМЕЖЕНЬ)

У Рівному продовжили карантин (ПЕРЕЛІК ОБМЕЖЕНЬ)

Сьогодні відбулося засідання комісії ТЕБ та НС. За її результатами прийняли рішення продовжити карантин на території Рівненської міської територіальної громади до 31 серпня 2021 року.

Про це повідомив Олександр Третяк у Фейсбуці.

Продовжують діяти обмеження, які передбачені «зеленим» рівнем епідеміологічної небезпеки.

Серед яких:

  • заборонено перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту;
  • не можна самостійно лишати місця самоізоляції чи обсервації;
  • перевезення пасажирів відбувається тільки на сидячих місцях;
  • заборонено проведення масових заходів без одягнутих усіма учасниками та організаторами заходу засобів індивідуального захисту.
Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc