Регіон РівнеУ Рівному чоловік помер в автівці

У Рівному чоловік помер в автівці

Вчора о 17:36 надійшов виклик про те, що пасажиру легкового автомобіля, який рухається у напрямку Рівного раптово стало зле.

Про це інформує Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги. 

Попередньо відомо, що чоловік (орієнтовно 43 роки) їхав з міста Сарни до Рівного. За словами інших осіб, які також перебували в машині, чоловік скаржився на погане самопочуття впродовж тижня. Під час руху біля Житинського кільця раптово стало зле. Присутні в машині викликали швидку до автостанції «Чайка», куди завезли пацієнта.

Бригада швидкої прибула за вказаною адресою о 17:43.

На момент прибуття «швидкої» – чоловік був у стані клінічної смерті. На допомогу прибула бригада інтенсивної терапії. Вони проводили реанімаційні заходи, проте ознак життя чоловік не подавав. Констатували біологічну смерть.

Відомо, що пацієнт перехворів на коронавірус.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc