Регіон РівнеРівненські спортсмени вибороли три призові місця на Кубку України

Рівненські спортсмени вибороли три призові місця на Кубку України

24-25 квітня 2021р у місті Кам’янець- Подільському відбувся ІІ етап Кубку України з метань. Команду Рівненської області представляли двоє рівненських спортсменів: Дмитро Остапчук та Олена Слісарчук.

Про це інформує Рівненська міська рада.

Юні спортсмени чудово зарекомендували себе на змаганнях та посіли призові місця.

У метанні диску вагою 1.5 кг у групі U18 Дмитро Остапчук посів ІІІ місце з результатом 45м 32 см, а Олена Слісарчук стала двічі срібною призеркою: у штовханні ядра серед дівчат вікової групи U20 з результатом 9м 13см та у метанні диску – 24м 06 см.

Підготував спортсменів до змагань тренер Олег Зуєв.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc