Регіон РівнеДля Рівненщини виділили кошти на закупівлю кисневих концентраторів

Для Рівненщини виділили кошти на закупівлю кисневих концентраторів

Для Рівненщини Уряд виділив 20 мільйонів гривень на закупівлю кисневих концентраторів.

Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль на своїй сторінці у Фейсбуці.

“За них плануємо придбати декілька сотень кисневих концентраторів. Їх розподілять між закладами первинної ланки для проведення кисневої терапії на дому”, – йдеться в дописі.

Таким чином сімейні лікарі зможуть надавати допомогу вдома, підключаючи пацієнтів до кисневих концентраторів. Ще одна перевага таких медичних апаратів – їх можна використовувати як на початковому етапі хвороби, так і під час постковідного синдрому.

Наразі Управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації формує перелік закладів, які буде забезпечено додатковими кисневими концентраторами.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc