Регіон РівнеРівненщина ризикує потрапити у "червону" карантинну зону

Рівненщина ризикує потрапити у “червону” карантинну зону

Завтра відбудеться чергове засідання Державної комісії ТЕБ і НС, на якому мають прийняти нове карантинне зонування по регіонах.

Про це під час брифінгу розповів перший заступник Рівненської ОДА Сергій Подолін.

– Маємо сьогодні великий ризик переходу нашого регіону в “червону” зону. Як тільки ми отримаємо київські результати, протягом години проведемо обласну комісію ТЕБ і НС.

Нагадаємо, що минулої суботи за результатами засідання Державної комісії ТЕБ і НС систему охорони здоров’я Рівненщини визнано як таку, що справляється із навантаженням.  Тому введення «червоної» зони відтермінували.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc