Регіон РівнеНачальник міського управління економіки провакцинувався від COVID-19 (ФОТО)

Начальник міського управління економіки провакцинувався від COVID-19 (ФОТО)

Сьогодні начальник управління економіки виконавчого комітету Рівненської міської ради Володимир Липко провакцинувався від коронавірусу. Щеплення отримав у КНП “Міська лікарня № 2” Рівненської міської ради.

Про це інформує Рівненська міська рада.

– Абсолютно не страшно вакцинуватися, адже я переконаний, що це єдиний дієвий спосіб боротьби з коронавірусом. Впевнений, що усі свідомі рівняни повинні підтримати вакцинацію та зробити щеплення, – наголосив Володимир Липко.

Нагадаємо, що вакцинація – єдиний спосіб побороти пандемію, тож у Рівному триває процес вакцинації. Під час першої хвилі щеплення отримують медики і військовослужбовці, але залишками щодня можуть вакцинуватися інші громадяни, які виявили бажання.

Читайте також: Рівне ризикує потрапити у “червону” зону карантину

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc