Регіон РівнеСарненчанка підкорила усіх суддів шоу "Голос країни" (ВІДЕО)

Сарненчанка підкорила усіх суддів шоу “Голос країни” (ВІДЕО)

Вчора в ефірі телеканалу “1+1” показали другий епізод шоу “Голос країни”, де однією з учасниць другого епізоду сліпих прослуховувань стала саме сарненчанка Галина Куришко.

 Для свого виступу вона обрала пісню “Соловей” музичного гурту “Go-A”.

Вже з перших секунд пісні вона здобула прихильність Тіни Кароль та Олега Винника – вони натисли кнопку. А наприкінці повернула до себе ще й Монатіка та Надію Дорофєєву.

Підтримували сарненчанку батьки та маленький син через відеозв`язок.

У ролі тренера вона обрала Олега Винника.

Нагадаємо, що Галина Куришко – директорка Сарненського міського клубу культури “Залізничник”, керівниця дитячого фольклорного колективу “Веретенце” та вокальної студії “Спалах”.

Читайте також: Рівнянка підкорила усіх суддів шоу “Голос країни” (ВІДЕО)

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc