Сьогодні у Рівному в парку ім. Т. Шевченка люди каталися на лижах.

Світлини опублікував фотограф Mykyta Ant в Facebook.

“Снігу достатньо, щоб провести змагання на лижах”, – йдеться в дописі.

Сьогодні у Рівному в парку ім. Т. Шевченка люди каталися на лижах.

Світлини опублікував фотограф Mykyta Ant в Facebook.

“Снігу достатньо, щоб провести змагання на лижах”, – йдеться в дописі.