Регіон РівнеРівнянка стверджувала, що у тролейбусі її вдарило струмом

Рівнянка стверджувала, що у тролейбусі її вдарило струмом

Вчора 23-річна рівнянка звернулася до медиків, стверджуючи, що у тролейбусі її вдарило струмом.

Про це інформує Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги.

Жінку оглянули лікарі, але жодних ознак ураження струмом не виявили.

Потерпіла розповіла, що трималася мокрими руками за поручні, а згодом в неї оніміли руки. Жінка запідозрила, що її уразило струмом.

Рівнянку відправили на додатковий огляд у центральну міську лікарню.

Читайте також: На Рівненщині породілля та дитина померли від коронавірусу

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc