Регіон РівнеАтовці будуть їздити безкоштовно у громадському транспорті Рівного

Атовці будуть їздити безкоштовно у громадському транспорті Рівного

Сьогодні планують повністю відновити пільгу на проїзд у громадському транспорті  Рівного для учасників АТО та ООС. Це питання розглянуть о 14.10 на засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС.

Про це повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк в ефірі Радіо Трек.

За словами очільника міста, учасники АТО та ООС наразі їздять безкоштовно у транспорті лише з 10 до 16 години. Такі обмеження були введені для всіх пільгових категорій під час карантину. Відтак, якщо члени міської комісії ТЕБ та НС приймуть позитивне рішення щодо цього питання. то пільга для атовців буде діяти упродовж цілого дня.

Читайте також: Рівнянка бере участь у шоу “Голос країни” (ВІДЕО)

 

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc