Регіон РівнеУ Рівному просять облаштувати ще одне кільце

У Рівному просять облаштувати ще одне кільце

Рівнянка Сніжана Дужук зареєструвала петицію на сайті міської ради, в якій просить облаштувати кільце на перетині вулиць Вербова-Теліги-Плужника.

“Вказані вулиці перетинаються між собою не під прямим кутом, тому частина водіїв вмикають світлові показчики поворотів при зміні руху або при русі прямо на свій розсуд, а не керуючись ПДР. Кільце допомогло б уникнути цих ситуацій.

Поруч знаходиться заклад дошкільної освіти. Цей дитячий садочок санаторного типу, тому його відвідують не лише діти з цього району, а й з інших районів міста. Батьки часто привозять їх на авто (особливо під час карантину). Через це вулиця Плужника стала використовуватись автомобілістами активніше. Однак водії, які їздять “за звичкою” не завжди зважають на потік автомобілів з Плужника”, – йдеться у тексті петиції.

Рівнянка впевнена, що встановлення кільця на цій ділянці знизить аварійність та підвищить безпеку руху. Така потреба виникла через збільшення автомобільного трафіку.

Підтримати петицію тут.

Читайте також: Бармаковель біля Рівного прибирають діти

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc