Регіон РівнеУ Рівному люди мерзнуть у власних домівках під час морозів

У Рівному люди мерзнуть у власних домівках під час морозів

Кілька мешканців будинку, що знаходиться по вулиці Гагаріна, 47 вже другий день потерпають від холоду у своїх домівках. Температура у квартирах досягла позначки 12-14 градусів.

Про це повідомив Ярослав Силиванюк у Facebook.

“В ці святкові морозні Водохрещенські дні мешканці вулиці Гагаріна, 47 підїзд 1 вже другий день потерпають від холоду у своїх помешканнях. Температура у приміщеннях знизилась до 12-14 градусів. До цього моменту, коли було тепло на вулиці топили на повну, а у ці морози, як на зло, зовсім відключили опалення”, – йдеться в дописі.

Також відомо, що мешканці цього будинку неодноразово зверталися до управлінської компанї “Чистота і порядок” та “Рівнетеплоенерго”. Однак, ті жодним чином не відреагували.

Читайте також: У рівнянина поліцейські вилучили пів кілограма наркотиків (ФОТО)

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc