Регіон РівнеУ Рівному можуть з'явитися сортувальний комплекс і ТЕЦ (ФОТО)

У Рівному можуть з’явитися сортувальний комплекс і ТЕЦ (ФОТО)

Міський голова Рівного Олександр Третяк зустрівся з потенційними інвесторами, які мають намір організувати в місті повноцінну переробку сміття. Це ТОВ «Група Компаній «САТЕР-ЕКОЕНЕРГО».

Про це повідомляє пресслужба міської ради.

Сьогодні Олександр Третяк зустрівся з потенційними інвесторами. Вони готові побудувати у Рівному сортувальний комплекс і ТЕЦ, яка працюватиме на біомасі.

Подібні проєкти реалізовано у Відні, Стокгольмі. Для України це унікальний досвід, який Рівному пропонують як пілотний представники ТОВ «Група Компаній «САТЕР-ЕКОЕНЕРГО».

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc