Регіон РівнеРівненські патрульні врятували песика (ФОТО)

Рівненські патрульні врятували песика (ФОТО)

Патрульні поліцейські пожаліли маленьке цуценя і забрали з вулиці.

Про це повідомила Оксана Юрченко у Facebook.

“Їхали хлопці-патрульні по Макарова, побачили це чудо мале, в снігу, поруч лише стара жінка, яка і каже – заберіть, бо замерзне.

Привезли в УПП, воно розігрілось, розімліло, і за пару хвилин знайшло собі господиню, колегу з транспортного відділу. Собаченя поклало свою голівоньку їй на плечі і все… “, – йдеться в дописі.

Відомо, що собачку назвали Василинка, Вася, Васька.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc