Регіон РівнеНа Рівненщині збили двох пішоходів

На Рівненщині збили двох пішоходів

Внаслідок ДТП на автодорозі «Київ-Чоп» загинуло двоє пішоходів. 

Про це інформує Поліція Рівненської області. 

Смертельний наїзд стався сьогодні, десятого січня, близько 21 години поблизу міста Корець Рівненського району.

Попередньо відомо, що внаслідок наїзду автомобіля «Volkswagen Touareg» під керуванням 19-річного жителя столиці загинуло двоє пішоходів, які перетинали проїзну частину по нерегульованому пішохідному переходу.

Наразі на місці події працює слідчо-оперативна група відділення номер 7 Рівненського районного управління поліції та слідчого управління.

Обставини смертельної дорожньо-транспортної пригоди встановлюються.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc