Регіон РівнеМіський голова Рівного заспівав колядку для рівнян (ФОТО/ВІДЕО)

Міський голова Рівного заспівав колядку для рівнян (ФОТО/ВІДЕО)

Зараз у Рівному, на майдані Незалежності відбувається ХVІІ обласний фестиваль пісенно-музичного мистецтва «Різдвяні піснеспіви». Міський голова Рівного не лише завітав на святкове дійство, а й зі сцени заспівав колядку.

Про це інформує журналістка Rivne Online.

Фото автора

Очільник Рівного привітав усіх рівнян з Різдвом.

– Вітаю зі святом! Христос народився! Дуже приємно, що Рівне долучається до цієї прекрасної традиції святкування Різдва Христового як це ведеться у всьому світі 25 грудня. Рівне завжди на крок попереду. Мені дуже приємно, що “Різдвяні піснеспіви” звучать сьогодні на майдані Незалежності. Такі прекрасні колективи випромінюють радість, тепло та мелодійність додають бадьорого настрою. Все буде добре. З позитивним непереможним настроєм ми все здолаємо, – розповів Олександр Третяк.

Також зі сцени Олександр Третяк разом з зразковим фольклорним ансаблем “Уляночка” ДМШ№2 та усіма присутніми заспівав колядку “Добрий вечір тобі”.

Нагадаємо, що подібний концерт відбудеться 7 січня 2021 року на “Різдвяній алеї” з дотриманням усіх карантинних вимог.

Читайте також: Дощ не завадив рівнянам відсвяткувати Різдво (ФОТО/ВІДЕО)

Також підписуйтеся на наш паблік у фейсбуці РівнеОнлайн
Підписуйтесь на наш телеграм канал Рівне Online
Цікаві новини на інстаграм-спільноті rivne.online

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc