Регіон РівнеНе викидай! Де у Рівному приймають використані маски?

Не викидай! Де у Рівному приймають використані маски?

Не викидайте маску – здайте на спалювання! ГО «Екологічні» нагадує рівнянам, що вони можуть приносити використані засоби захисту до станції сортування сміття, що знаходиться у Рівному, по вулиці Хмільній,40.

Про це інформує “Екологічні” у Facebook.

Для того, щоб здати маску чи рукавички на станцію потрібно:

  • знезаразити її/їх (тобто обробити антисептиком);
  • запакувати її/їх в одноразовий герметично закритий поліетиленовий пакет, попередньо випустивши звідти повітря;
  • повідомляти працівниці станції, що це саме такий тип відходів.

Бережіть природу!

Читайте також: У Рівному засвітять новорічну ялинку

Також підписуйтеся на наш паблік у фейсбуці Rivne Online 2.0
Підписуйтесь на наш телеграм канал Рівне Online
Цікаві новини на інстаграм-спільноті rivne.online

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc