Регіон РівнеНа Рівненщині дві жінки отруїлися грибами

На Рівненщині дві жінки отруїлися грибами

3 жовтня 29-річну жительку Рівненської області госпіталізували через отруєння грибами. На наступний день – і її 49-річну маму.

Про це повідомляє Суспільне.

Обидві – у реанімації у стані середнього ступеню важкості в Радивилівській ЦРЛ.

Зазначається, що дідусь приніс грибів, які в народі називають “зонтики”.

Також підписуйтеся на наш паблік у фейсбуці Rivne Online 2.0

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc